Direktor sektora proizvodnje (m/ž)

Location: Visoko, BiH, Bosnia and Herzegovina
Date Posted: 03-07-2018
Agencija Posao.ba za svog klijenta, jednu od vodećih proizvodnih domaćih kompanija, u potrazi je za kandidatom na poziciji:

Lokacija rada: Visoko

Od godine osnivanja kompanija bilježi konstantan rast i razvoj, trenutno je brend lider na domaćem tržištu. Danas upošljava respektabilan broj radnika na nekoliko proizvodnih lokacija. Jedna od ključnih politika poslovanja je briga o uposlenicima, zadovoljstvu radnika, ali i kupaca. Kompanija bilježi konstantan rast na tržištu te se otvorila potreba za menadžerskim kadrom.

Opis posla i radna zaduženja:
  • Planiranje, organiziranje, upravljanje i kontroliranje svih raspoloživih resursa u Sektoru proizvodnje;
  • Uspostavljanje jasnih ciljeva proizvodnje u smislu kvaliteta i kvantiteta, te permanentno nadziranje i kontrola ispunjenja zacrtanih ciljeva u svrhu ispunjenja istih;
  • Razvijanje i uspostavljanje ključnih indikatora uspješnosti (KPI) za Sektor proizvodnje, praćenje i osiguravanje izvršenja zacrtanih parametara
  • Poduzimanje neophodne preventivne i korektivne mjere i radnje u svim slučajevima kada se zacrtani ciljevi i parametri proizvodnje ne ispunjavaju u planiranom nivou;
  • Rad na razvoju Sektora proizvodnje radi osiguranja ispunjenja strateških ciljeva kompanije, a putem modernizacije operativnih resursa, razvojem ljudskih resursa i otvaranjem novih poslovnih prilika;
  • Istraživanje, identifikacija i uvođenje nove proizvodne tehnologije, unaprjeđenje procesa i kapaciteta te ojačavanje konkurentnosti i poslovne pozicije Sektora i kompanije u cjelini;
  • Izrada godišnjeg plana proizvodnje u saradnji s rukovodiocima organizacionih cjelina u Sektoru proizvodnje tako da osigura puno iskorištenje kapaciteta;
  • Vršenje uvida u sve izvještaje koji se tiču Sektora proizvodnje (proizvodnja, ljudski resursi, financijski izvještaji) u svrhu mjerenja produktivnosti i ispunjenja zadatih parametara po planu proizvodnje, te uočavanje područja u kojima je potrebno unaprjeđenje u smislu smanjenja operativnih troškova;
  • Sudjelovanje u izradi svih procedura i pravila koji se tiču Sektora proizvodnje, te osiguravanje potpune implementacije i poštivanje odredaba procedura i pravila;
  • Sudjelovanje u redovnim sastancima Uprave Društva, te podnošenje izvještaja
  • Predlaganje i sudjelovanje u izradi budžeta Sektora i osiguravanje da se izvršenje budžeta odvija unutar financijskih parametara;
  • Iniciranje aktivnosti i koordiniranje u svim projektima koji se tiču izmjena layouta proizvodnje, kapitalnih investicija u proizvodnji, velikih instalacija i popravki opreme i sredstava Sektora;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Uprave Društva i Izvršnog direktora Društva

Tražimo proaktivne kandidate sa sljedećim kvalifikacijama i vještinama:
  • VSS stepen obrazovanja;
  • Najmanje 5 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje MS office paketa;
  • Dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, konverzacijska razina;
  • Vozačka dozvola B kategorija.

Šta možete očekivati zauzvrat:
  • Inovativno i ugodno radno okruženje u stručnom i ambicioznom timu
  • Stimulativan financijski paket i benefiti na temelju ostvarenih rezultata
  • Rad u poticajnom okruženju i uspješnoj domaćoj kompaniji koja vrednuje doprinose svojih uposlenika
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja

Zainteresirani kandidati koji posjeduju tražene kvalifikacije i vještine, svoju prijavu mogu dostaviti putem sljedećeg linka PRIJAVI SE najkasnije do petka, 30.03.2018. godine.

Oglasi s oznakom „Posao.ba za klijenta" ne sadrže podatke o poslodavcu jer je isti iz određenih tržišnih razloga želio ostati anoniman ili ovlastiti posrednika za istupanje u njegovo ime. Portal Posao.ba poštuje prava poslodavaca i posloprimaca na povjerljivost podataka, a u skladu sa važećim uvjetima korištenja i pravilima privatnosti. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani od strane klijenta i biti upoznati naknadno o identitetu oglašivača, te uključeni u dalji selekcijski postupak.

Lokacija:BiH
Broj pozicija:1
Datum objave:15.03.2018.
Trajanje oglasa:15 dana (ističe 30.03.2018.)

this job portal is powered by CATS