Menadžer kvalitete (m/ž)

Location: Visoko, BiH, Bosnia and Herzegovina
Date Posted: 03-08-2018
Agencija Posao.ba za svog klijenta, jednu od vodećih proizvodnih domaćih kompanija, u potrazi je za kandidatom na poziciji:

Menadžer kvaliteta (m/ž)
Lokacija rada: Visoko

Od godine osnivanja kompanija bilježi konstantan rast i razvoj, trenutno je brend lider na domaćem tržištu. Danas upošljava respektabilan broj radnika na nekoliko proizvodnih lokacija. Jedna od ključnih politika poslovanja je briga o uposlenicima, zadovoljstvu radnika, ali i kupaca. Kompanija bilježi konstantan rast na tržištu te se otvorila potreba za menadžerskim kadrom.

Opis posla i radna zaduženja:
  • Upravljanje operativnom kontrolom kvaliteta raspoređenoj u proizvodnji na više lokacija;
  • Razvijanje i uspostavljanje procedure, standarde i specifikacije iz oblasti upravljanja i kontrole kvaliteta;
  • Osiguravanje da procesi proizvodnje i usluga zadovoljavaju međunarodne i domaće standarde kvaliteta;
  • Osiguravanje da su standardi kvaliteta radnih procesa i usluga u firmi usklađeni sa ISO standardom;
  • Pravljenje uviđaja u nedostatke te definiranje načina unaprjeđenja i povećanja efikasnosti
  • Uspostavljanje i održavanje procedura kontrole kvaliteta i dokumentiranja postupaka;
  • Nadziranje radnih procesa, prikupljanje podataka i kreiranje statističkih izvještaje u svrhu definiranja korektivnih mjera i unaprjeđenja kvaliteta i radnih procesa;
  • Rad na razviju metode i jasno definiranje sistema kvalitete u svim radnim procesima i postupcima u kompaniji;
  • Nadziranje i rukovođenje radom kontrolora zaduženih za kvalitetu međufaznih procesa i gotovih proizvoda, te pružanje instrukcija, uputa i smjernica za rad;
  • Kreiranje programa i provođenje redovnih i periodičnih internih audita;
  • Osiguravanje kontinuiranog poboljšanja kvalitete proizvoda, usluga i procesa, radi osiguranja konkurentske i tržišne prednosti firme;
  • Komuniciranje i koordiniranje aktivnosti s ostalim organizacijskim cjelinama radi osiguranja kvaliteta, s posebnim fokusom na dizajn, proizvodnju i prodaju;
  • Organiziranje obuke svih uposlenika iz oblasti standarda i upravljanja kvalitetom;
  • Obavljanje i drugih poslova u oblasti kontrole i unaprjeđenja kvaliteta.

Tražimo proaktivne kandidate sa sljedećim kvalifikacijama i vještinama:
  • VSS VII stepen obrazovanja, tehnološki ili tehnički smjer;
  • Najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje MS office paketa;
  • Dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, konverzacijska razina;
  • Vozačka dozvola B kategorija.

Šta možete očekivati zauzvrat:
  • Inovativno i ugodno radno okruženje u stručnom i ambicioznom timu
  • Stimulativan financijski paket i benefiti na temelju ostvarenih rezultata
  • Rad u poticajnom okruženju i uspješnoj domaćoj kompaniji koja vrednuje doprinose svojih uposlenika
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja

Zainteresirani kandidati koji posjeduju tražene kvalifikacije i vještine, svoju prijavu mogu dostaviti putem sljedećeg linka PRIJAVI SE najkasnije do petka, 30.03.2018. godine.

Oglasi s oznakom „Posao.ba za klijenta" ne sadrže podatke o poslodavcu jer je isti iz određenih tržišnih razloga želio ostati anoniman ili ovlastiti posrednika za istupanje u njegovo ime. Portal Posao.ba poštuje prava poslodavaca i posloprimaca na povjerljivost podataka, a u skladu sa važećim uvjetima korištenja i pravilima privatnosti. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani od strane klijenta i biti upoznati naknadno o identitetu oglašivača, te uključeni u dalji selekcijski postupak.

Lokacija:BiH
Broj pozicija:1
Datum objave:15.03.2018.
Trajanje oglasa:15 dana (ističe 30.03.2018.)

this job portal is powered by CATS