Prodajni savjetnik

Location: Banja Luka, BiH, Bosnia and Herzegovina
Date Posted: 11-01-2018
H&M dolazi u Bosnu i Hercegovinu

Moda, zabava i akcija!

H&M grupa osvaja srca ljubitelja mode širom svijeta i prešla je velik put otkad je prva Hennes prodavnica otvorena u švedskom gradu Västerås, 1947 godine.

H&M grupa broji više od 171.000 zaposlenika raznolikih iskustava i nacionalnosti širom svijeta i preko 4.700 prodavnica na 71 tražištu.  Želimo da ponudimo modu i dizajn čitavom svijetu na uzbudljiv i održiv način.
Težimo tome da angažujemo najbolje! Vodimo se našim vrijednostima:

MI SMO JEDAN TIM
MI VJERUJEMO U LJUDE
  PREDUZETNIČKI DUH
STALNO NAPREDOVANJE
SVIJEST O TROŠKOVIMA
ISKRENO I BEZ PREDRASUDA
JEDNOSTAVNOST PRIJE SVEGA

Da li si to ti? Što ti više odgovara ovaj opis, i opisu ljudi sa kojima želiš da radiš, veće su šanse da ćeš postati deo H&M tima.

Tra​žimo Prodajne savjetnike!

Posao Prodajnog savjetnika u H&M-u dolazi sa mnogo zabave, timskog rada i mogućnosti za tvoju buduću karijeru.
Tvoja zaduženja:
  • Odgovoran/a si za ostvarivanje odličnog iskustva kupaca koje doprinosi prodaji i profitu u tvojoj prodavnici
  • Kupci su ti uvek na prvom mjestu, aktivno nudiš pomoć i dijeliš svoje znanje o proizvodima i modi
  • Stvaraš okruženje u kome je jednostavno kupovati tako što implementiraš operativne procedure i pravilnu brigu o odjeći
  • Dijeleći svoje znanje i vještine sa svojim kolegama aktivno doprinosiš stvaranju odličnog tima, da bi ispunio/la očekivanja naših kupaca
  • Radiš u skladu sa standardima, politikama, procedurama i pravnim zahtjevima  kompanije H&M
Šta očekujemo:
Baš kao i svako u kompaniji H&M, vjerujemo da si prodajno orijentisan, društveni i otvoreni timski igrač, pun motivacije i optimizma. Tvoje osobne kvalitete obuhvataju:
  • Snažnu strast za radom u modnoj industriji i prirodno razumijevanje dobrog usluživanja kupaca
  • Dobru organizaciju i sposobnost rijeđanja prioriteta na osnovu potreba u poslovanju brzog tempa
  • Motivaciju i ambiciju za ostvarenje poslovnih ciljeva na efikasan način
  • Pozitivan stav i volju za učenjem i napredovanjem
  • Nemaš predrasuda i spreman/a si da redovno daješ povratne informacije
Zvuči zanimljivo? Odlično!

Pošalji nam svoju radnu biografiju zajedno sa motivacionim pismom!

Za više informacija o kompaniji H&M posjeti našu stranicu za razvoj karijere: http://career.hm.com/content/hmcareer/entrance.html
this job portal is powered by CATS